Chrupki kukurydziane Cucu dla bezglutenowców i nie tylko

26 Marzec
2016

Jesteś na diecie bezglutenowej? Jeśli tak to na pewno często nie masz pojęcia, co mógłbyś przegryźć. Jeśli zaburczy w brzuchu to trzeba kombinować, co ugotować, żeby było bezglutenowe oraz jak zrobić, żeby było to smaczne. Niestety, ludzie, którzy muszą unikać glutenu, nie mają możliwości pójść sobie do sklepu i kupić chleba. W przypadku żywności gluten - free jest to znacznie bardziej skomplikowane. Nie można, zjeść zwykłej kanapki z szynką. Trzeba. Najpierw znaleźć sklep, w którym takowa żywność się znajduje. Jest to szczególny problem dla tych, którzy mieszkają na wsi. Następnie, kiedy już udało nam się zdobyć chleb, poszukujemy czegoś, z czym można go zjeść. To też zbyt łatwe nie jest, ponieważ wędliny oraz pasztety, zazwyczaj zagęszczane są mąkami zawierającymi gluten.

Przekąska w szkole

Jeśli jesteś studentką, odżywianie jest szczególnie trudne na diecie bez glutenu. Ceny takiej żywności nie pomagają za bardzo w sytuacjach, kiedy na koncie zostaje 10 zł do końca miesiąca. Trzeba, więc kombinować i wmyślać takie dania, przez które nie tylko nie zbankrutujesz, ale także porządnie się najesz. A co wziąć na przegryzkę na uczelnię? Batonika, wafelka, chipsy? Niestety, wszystko to odpada. Jest jednak taki produkt, który nie tylko jest bezglutenowy, ale dobrze smakuje, a co najważniejsze nie porazi Cię ceną. Są to Chrupki kukurydziane Cucu. Możesz wziąć je do szkoły i w czasie przerwy chrupać. Jeśli np.. przygotujesz sobie do nich sos, nie ważne czy będzie to czekoladowy czy jakiś słony, ponieważ chrupki można jeść i tak i tak, to będą jeszcze lepsze. Nie musisz już się martwić o to, co zjeść na szybko na uczelni oraz w autobusie podczas drogi do szkoły.

Przekąska do pracy

Nawet, jeśli nie musisz rezygnować z glutenu to flipsy kukurydziane CuCu będą doskonałe i dla Ciebie. Jeśli pracujesz w biurze, możesz położyć sobie obok całą paczkę i co jakiś czas sięgać po garść chrupek. Jest to szczególnie dobre, kiedy masz pół godziny do wyjścia, a jesteś bardzo głodna. Nie tylko uspokoisz swój głód takimi chrupkami, ale także nie zapchasz się nimi i zostanie Ci miejsce jeszcze na obiad, kiedy czas pracy minie. Co jeśli się odchudzasz? Chrupki CuCu są doskonałe nawet dla ludzi na diecie. Są zdrowe, posiadają naturalne składniki i pysznie smakują.; Nie musisz się obawiać o przyrosty wagi, ponieważ flipsy te, mają bardzo mało kalorii.

 

 

To może Cię zainteresować