Przekąska, na co dzień - Szyszki ryżowe Kakaowe

26 Marzec
2016

Potrzebujesz szybkiej przekąski do pracy? Nie powinna ona, być jednak niezdrowa i tucząca, a dodatkowo sprawiać trudności w przygotowaniu. Ciężko jednak, kupić gotowa przegryzkę, która nie będzie miała mnóstwo niezdrowych składników i będzie lekka. Najlepiej żeby była słodka i cieszyła smakiem. Dodatkowym atutem będzie, jeśli nie będzie droga oraz łatwo można ją wsadzić do torebki. O czym mowa? Oczywiście, przykładem takiej przekąski są Szyszki ryżowe Kakaowe. Są pyszne, lekkie i słodkie i dadzą Ci dawkę pozytywnej energii. Każda szyszka, zapakowana jest w osobną paczuszkę, dzięki czemu możesz sobie kilka wrzucić do torebki i na przerwie, albo podczas pracy, chrupać.

Do szkoły

Masz dzieci? Jeśli tak to z pewnością musisz codziennie wymyślać, co im zrobić na drugie śniadanie, żeby nie przyniosły go z powrotem. W przypadku małych szkrabów, kanapka z szynka serem i pomidorem lub ogórkiem raczej egzaminu nie zda i przyniesiona zostaną płaska i rozwalona, więc na końcu, będzie musiał zjeść ją pies. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ przerwa dziecka wygląda zupełnie inaczej, niż ta Twoja w pracy. Takie maluchy, nie siedzą i nie jedzą, ale biegają, ścigają się i popychają. Nie mają one czasu na jedzenie kanapek, które mam im przygotowała. Szczególnie duże ilości kanapek, są tym bardziej niepotrzebna dla takiego rozbrykanego malca. Co więc dać na drugie śniadanie? Najlepiej Szyszki ryżowe Kakaowe. Są nie tylko pyszne, co zachwyci malca, ale także pakowane osobno, co pozwala na lepszy podział. Dzięki temu, można zjeść każdą na jednej przewie. Ogranicza to możliwość zostawienia resztek w plecaku. Oczywiście, niedużą kanapkę też możesz dziecku zrobić w razie gdyby zgłodniało, ale taki ryż zje z większą chęcią.

Jest to także, doskonały sposób na śniadanie. Jeśli do szyszek ryżowych, wlejemy maluchowi mleko to będzie miął chrupki z mlekiem, które będzie ze smakiem jadł. Jeśli więc skończą Ci się chrupki śniadaniowe to ryż będzie doskonałym zastępstwem.

Przekąska w autobusie

Wiadomo, że w czasie, kiedy chodzimy do szkoły czy na uczelnię, nigdy nie ma czasu na zjedzenie śniadania. Wszystko robimy na szybko, bo jak zawsze zaspaliśmy, atu jeszcze trzeba przygotować ściągę. Dlatego też, zawsze pod ręką powinniśmy mieć Szyszki ryżowe Kakaowe. Wystarczy, wrzucić parę paczuszek do plecaka czy torby i możemy zajadać nasze śniadanie w autobusie podczas drogi do szkoły. Z pewnością w czasie drogi zdążmy zjeść cały pakunek, więc nie tylko nie będzie nam burczeć w brzuchu, ale także będziemy mieć więcej energii na przetrwanie dnia w szkole.

 

To może Cię zainteresować