cukierki

Wielkanocna zabawa – Cukierki Argo Cytruski Karmelki z nadzieniem

Zapewne, Twoje dzieci, jak i wszystkie uwielbiają słodycze. Dlatego też, tak trudno cokolwiek przed nimi schować, ponieważ znajdą dosłownie wszystko. Co więc robić, gdy zawsze znajdują? Poszukać przede wszystkim całkowicie banalnego miejsca na skrytkę.

Dzieci, zawsze szukają w miejscach, gdzie przypuszczają, że mama pochowała cukierki. Czy nie jest zawsze tak, że chowasz powyżej poziomu ich oczu? Wygląda to później tak, że się spinają i kombinują, jak dostać coś słodkiego. Dlatego, doskonałą kryjówką jest miejsce, do którego muszą się schylić. Jeśli więc, chowasz słodkości w spiżarni na półkach, to zmień taktykę i ukryj je na tych najniższych. Możesz być pewna, że słodycze przetrwają.

Poszukiwania słodyczy

Skoro, Twoje pociechy, tak lubią poszukiwania słodyczy i dodatkowo zbliża się Wielkanoc, możesz dla nich wymyślić doskonałą zabawę. Potrzebujesz około 1 kg Cukierków Argo cytrusków Karmelków z nadzieniem. Co z nimi robisz? Zaczynasz chować po całym ogrodzie. Ile dzieciaki znajda tyle będą miały. Postaraj się, aby nie leżało wszystko w jednym miejscu, bo będzie to zbyt łatwe, a zabawa stanie się nudna. Spróbuj być nieprzewidywalna. W cukierkach Agro, doskonałe jest to, że dzieciaki z chęcią będą je nie tylko poszukiwać, ale i zjadać. Co najważniejsze, są one twarde, a w środku znajduje się przepyszne nadzienie, które dzieciaki uwielbiają wysysać z cukierków. Dodatkowo, są one bardzo podzielne, więc nawet, jeśli masz kilkoro dzieci w podobnym wieku, żadnemu nie braknie, jeśli ktoś będzie miał za mało i będzie przez to pokrzywdzony to inne pociechy z pewnością się z nim podzielą. Przy okazji, nauczą się dzielić z bliskimi oraz osobami, które mają mniej.

Cytruski w szkole

Z pewnością wiesz, że w szkołach panuje zwyczaj, że ta osoba, co ma urodziny, częstuje całą klasę cukierkami, albo innymi słodkościami. Trudno jednak, znaleźć takie, które nie tylko będą wszystkim smakować, będą odpowiednio podzielne, a co najlepsze, nie będą na tyle ciężkie, że by malec nie niósł do szkoły o 3 kg cięższego plecaka. W takiej sytuacji, świetnie się sprawdzą Cukierki Argo Cytruski Karmelki z nadzieniem. Wszystkie dzieciaki, będą zachwycone smakiem, a dzięki ich wadze i budowie, będą mogły dostać po całej garści, a nie po jednym lub dwóch sztukach cukierków. Możesz wykorzystać cukierki Agro, nie tylko do takich celów, ale wymyślić wiele innych i wprowadzić w życie te pomysły, a na pewno nie pożałujesz, że użyłeś do tego, akurat cytrusków z nadzieniem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *